SJ NO.9015 winter season wool inserted high cut safety boots, embossed leather upper, pu injection outsole SB,SBP, S1,S1P manufacturers and suppliers | Shuangjie
  • Ju mirëpresim në tonë dyqan!

leshi SJ NO.9015 sezonin e dimrit futur çizme të sigurisë prerë të lartë, lëkurë embossed sipërme, outsole injeksion pu SB, SBP, S1, S1P

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Type: Safety Shoes Place of Origin: Shandong, China (Mainland) Brand Name: OEM Model Number: NO.9015 Gender: Unisex Upper Material: embossed leather Outsole Material: PU Feature: Steel Toe Types: High cut, steel toe Technique: Polyurethane Injection Construction Upper: embossed leather Toe cap: steel toe Mid plate: steel plate Outsole: dual density PU Color: green, black, yellow Facotry: Weifang Shuangjie...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Lloji:
Safety Shoes
Vendi i origjinës:
Shandong, China (Mainland)
Emri Markë:
OEM
Numri Modeli:
NO.9015
Gjinia:
Unisex
Material Epërme:
lëkurë embossed
Material outsole:
PU
Feature:
çeliku Toe
Llojet:
prerë të lartë, toe çeliku
Technique:
Poliuretani Injection ndërtim
Upper:
lëkurë embossed
Toe cap:
shputë çeliku
pjatë Mid:
pjatë çeliku
outsole:
densitet të dyfishtë PU
Ngjyrë:
e gjelbër, e zezë, të verdhë
facotry:
Weifang Shuangjie Safety Products Co Ltd
Pesha:
1.3kgs
Paketa:
kuti dhe kartoni
Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
10000 Pair / Kombinimet në muaj
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
1 palë në kuti me ngjyra, 10 çifte në kuti kartoni
1 * enë 20GP: 3000 çifte, 1 * 40HQ enë: 7600 çifte
port
Qingdao
:
40-65 ditë pas depozitimit

këpucë të sigurisë SJNO.9015

 

fabrika dhe punëtori
HTB1.tKmOXXXXXccaVXXq6xXFXXXq

 

workshop_
pjesa e tregut
QQ20150626150908.jpg

 

 

 

këpucë struktura
xiejiegou.jpg

 

 

produktet

Info prodhimit.

Item Nr .: këpucë të sigurisë NO.9015 
Upper: embossed lëkure buall
Rreshtim: Breathable dhe të qëndrueshme Mesh Rreshtim
shtrojë: Mesh dhe EVA
outsole: injeksion PU / EVA / RB betonuar
Toecap: çeliku Toe
Mid vetme pjatë çeliku
Funksione: Oil Rezistenca, konsumuarit rezistent, rezistente ndikim, antistatics, anti-shqip, 
customized: OEM dhe ODM janë të mirëpritur 

 

9015
9015
9015

 

pasqyrat

12320141226103058.jpg

 

Standard & Size

standard

 

QQ20150626092317.jpg

biseda Size

QQ20150626091857.jpg

 

 

paketë

paketë

QQ20150626103121.jpg
warehouse_.jpg

 

 

Shërbimet tona

Dërgesa & Pagesa

QQ20150626095824.jpg
QQ20141021105727.jpg

 

 


  • I mëparshëm:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!