• Ви посакам добредојде на Нашата продавница!

Вести

  • Која е улогата на двојно единствен на чевли на трудот?

    Во комбинација на тековната чевли единствената материјал, двојно единствен стана најзгодно и најдобро решение. Заштитата на единствениот се постигнува со отпорност на абење и против пролизгување изведба на надворешниот ѓон, која се реализира од страна на светлина и меки карактеристики на midsole на на. С ...
    Прочитај повеќе
  • Што треба да направам, ако моите чевли труд мелење нозе?

    Заштитни чевли се чевли заштита за сите предната линија на работниците, како машина за производство, градежни објекти, изградба на железници, јаглен, мувла продукција итн новокупените безбедност чевли секогаш мелење на нозе, па дури и некои заштитни чевли бренд-име, кои чинат стотици пари, така што ...
    Прочитај повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!